Запчастини до сільгосп та промислової техніки

Виготовляємо запчастини з підвищеним рівнем зносостійкості до імпортної та вітчизняної спецтехніки за зразком або кресленням.

  • Чистики та притиски
  • Кронштейни та прокладки
  • Пружини та фланці
  • Втулки та маточини
  • Хомути та шайби

Всі запчастини можна замовити за оригінальним каталожним номером. Більше 600 найменувань запчастин є на складі.

Можливе індивідуальне виготовлення за зразком чи кресленням.

 ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС

Запчастини на спецтехніку

Сучасна спецтехніка - будівельна, дорожня, кар'єрна або сільськогосподарська - є механізмами, які працюють у складних експлуатаційних умовах і з підвищеними навантаженнями. У зв'язку з цим вона потребує регулярного обслуговування та ремонту. Але не завжди є можливість підібрати запчастини до спецтехніки, особливо імпортного виробництва. Тому ми пропонуємо послуги з виготовлення запасних частин за зразком або кресленням.

Запчастини для будівельної та вантажної техніки

Будівельна техніка практично щодня експлуатується з колосальними навантаженнями від ваги вантажу, що перевозиться, і необхідності пересуватися в умовах бездоріжжя на будівельних ділянках та об'єктах. При цьому будівельна техніка постійно перебуває під впливом пилу, бруду та вологи, що сприяє передчасному виходу з ладу окремих частин та механізмів.

МК "Новік" пропонує виготовлення запчастин для будівельної техніки. Скориставшись нашими послугами, ви зможете швидко відремонтувати ваші агрегати та повернути їх на об'єкти. Перевагою роботи з нами є можливість замінити пошкоджену деталь на аналогічну, але з підвищеною міцністю та зносостійкістю.

Запчастини для сільськогосподарської техніки

Сільгосптехніка також працює в несприятливих умовах і з підвищеним навантаженням. Але при цьому її експлуатація пов'язана з певною сезонністю робіт – посівну чи збиральну треба проводити у відведені терміни, і будь-яка поломка спецтехніки може призвести до зриву всієї кампанії. Ми спеціалізуємося на виробництві запчастин для сільгосптехніки та готові надати вам різні запчастини, деталі та комплектуючі. Ми виготовляємо запчастини з підвищеним рівнем зносостійкості до імпортної та вітчизняної спецтехніки за зразком або кресленням. Найпоширеніші з них завжди доступні та описані в нашому каталозі.