Вивіски, літери та інші елементи дизайну

Виготовимо на замовлення дизайнерські рішення для кафе, магазинів, салонів, підприємств та приватних осіб.

  • вивіски металеві
  • мангали розкладні
  • вішалки та столики
  • ворота та перила
  • інші елементи дизайну


ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС
изготовление вывесок из металла
изготовление больших вывесок из металла
изготовление табличек и вывесок из металла
изготовление вывесок из металла на заказ

Вивіски та літери з металу

Металеві літери та вивіски з нержавіючої сталі – сучасний і статусний вигляд зовнішньої реклами, що використовується як в інтер'єрі приміщень, так і на фасадах будівель. Вивіски та літери з нержавіючої сталі є атрибутом, що надає офісу або магазину солідність і презентабельність. А технічна можливість виготовляти металеві літери та вивіски відповідно до побажань замовника – унікальними за кольором та формою.

З чого складаються металеві літери та вивіски

Об'ємні літери та вивіски можуть бути виконані з різних видів нержавіючої сталі різної товщини: анодованої сріблом або золотом, матової або дзеркальної. Також за необхідності можна пофарбувати метал порошковою фарбою в будь-який колір за шкалою RAL. Вивіски можуть бути плоскі або об'ємні, з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням або без нього. Конструкція встановлюється на власниках або монтується безпосередньо на стіну.

Де застосовуються вивіски з металу

Завдяки різноманіттю форматів металевих літер та вивісок – їх застосування різноманітне. Застосовувати їх можна як на вулиці, так і всередині приміщення:

  • Зона ресепшн
  • Вивіска на фасаді
  • Вивіска у торговому центрі
  • Встановлення букв на покрівлі

Переваги металевих вивісок

Згідно з дослідженнями, 50% опитаних респондентів складають думку про успішність закладу, магазину, ресторану із зовнішньої реклами. Наскільки ефектна та якісна рекламна конструкція та як оформлений фасад, що є своєрідною візитною карткою, залежить перше враження про успішність та прибутковість вашого бізнесу. Презентабельний зовнішній вигляд вивіски, безсумнівно, приверне увагу перехожих та покупців чи відвідувачів.

Вартість літер та вивісок з нержавіючої сталі

Ціна на наші вироби залежить від таких факторів як: вид об'ємної літери (з підсвічуванням або без), її розмір, наявність або відсутність каркасу, матеріал вивіски (листовий або перфорований метал, його товщина), складність шрифту, необхідність фарбування або гальванічного покриття.

Ви можете замовити виготовлення літер вивісок з металу в нашій компанії, незалежно від вашого розташування: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші міста України. Ми запакуємо ваше замовлення і доставимо будь-яким зручним для вас способом.