Спецінструмент для харчової та металургійної галузі

Виробляємо спецінструмент та деталі для харчової, машинобудівної та металургійної галузей.

  • Ножі та матриці
  • Ролики та матричні кільця
  • Вали та втулки
  • Шатуни та зірочки
  • Сальники та пальці


ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС

Виробництво спецінструменту

Типова ситуація на будь-якому сучасному виробництві – необхідність терміново замовити спецінструмент або деталі для робочих машин і механізмів. Особливо це актуально для харчової, машинобудівної та металургійної галузі, оскільки саме на цих виробництвах безперервність технологічного циклу є особливо важливою, а обладнання працює з підвищеними навантаженнями. Але якщо трапилося так, що спецінструмент або деталі технологічного обладнання вийшли з ладу, а на поставку запчастин від офіційного дилера необхідно чекати, ми пропонуємо послуги виготовлення спецінструменту та деталей машин на індивідуальне замовлення.

Ми можемо виготовити будь-який інструмент. Надішліть нам креслення, ескіз або технічне завдання для розрахунку ціни. Ми приймаємо файли у форматі pdf, dwg, dxf.

Якщо трапилося так, що у вас немає креслення, ми можемо виготовити спецінструмент індивідуально, на зразок. Після його виробництва вся інформація про нього зберігається, так що в майбутньому ви матимете можливість замовити деталі повторно і в найкоротші терміни.

Виготовлення спецінструменту та деталей машин здійснюється на високоточному обладнанні з ЧПУ під контролем кваліфікованих спеціалістів. Якість інструменту, що виготовляється, гарантується внутрішньовиробничою системою ВТК. Також можливе виготовлення посилених інструментів з більш міцних матеріалів та нанесення різних покриття для покращення властивостей та підвищення корозійної стійкості.