Про нас Машинобудівна компанія "НОВІК"


Ми - виробниче підприємство, виготовляємо промислові товари та надаємо послуги обробки металу в комплексі. Від проектування конструкторської документації до фарбування та упаковки. Ми виготовимо продукцію для вашого бізнесу!

Надайте можливість нашим фахівцям виготовити необхідні вам деталі за кресленням або зразком, і ви знайдете надійного партнера.

  • Виготовлення нестандартних деталей і конструкцій - швелера, куточки, прокладки, фланці, панелі, піддони, корпусні форми, елементи конструкцій і ліній, деталі та складання.
  • Виготовлення запчастин до сільськогосподарської та промислової техніки — виготовляємо запчастини до імпортної агро-техніки за зразком або кресленням з підвищеним рівнем зносостійкості.
  • Вивіски, літери та інші елементи дизайну — дизайнерські рішення з металу для кафе, магазинів, салонів, підприємств та приватних осіб.
  • Спеціальний інструмент для харчової та металургійної промисловості — ножі та решітки для м'ясорубок і дробарок, ролики, матричні кільця та ін. інструмент для металургів та машинобудівників.


Які послуги ми пропонуємо?

У наших можливостях виконати найсучаснішу обробку металу на верстатах із ЧПУ, скоротивши витрати та терміни на виробництво.

КОМПАНИЯ НОВИК

Выбирая нашу компанию вы выбираете лучший сервис и наивысшее качество обслуживания

Image
Качество
Image
Опыт
Image
Гарантии

Почему выбирают нас

Предоставьте возможность нашим специалистам изготовить необходимые вам детали по чертежу или образцу и вы обретете надежного партнера

1500

выполненных заказов

7

ЛЕТ НА РЫНКЕ

347

довольных клиентов