Механічна обробка металу

Послуги з механічної обробки металу

Наші фахівці готові зробити такі види обробки металу на верстатах з ЧПУ:

 • Токарна обробка
 • Фрезерна обробка
 • Шліфування
 • Свердління
 • Слюсарні роботи
 • Термічка та цементація
 • Координатно-розточувальна обробка

Для розрахунку ціни надсилайте ваші креслення на пошту infomknovik@gmail.com

Файли у форматі: pdf, dwg, dxf


ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС

Послуги з механічної обробки металу

Наше підприємство пропонує виготовлення металовиробів одиничного та дрібносерійного виробництва за власним проектом або за кресленнями та ескізами замовника. Для втілення в життя ваших ідей, ми готові зробити наступний вид обробки на верстатах з ЧПУ:

Послуги з механічної обробки металів

Тип станка Розміри деталі, що обробляється Маса заготовки, кг
Токарно-гвинторезніе довжина до 3000 мм, діаметр до 1000 мм 3000
Плоско-шліфувальні 1000 мм на 1200 мм 300
Колошліфувальні довжина до 1000 мм, діаметр до 200 мм 300
Розточний станок діаметр до 1000 мм, довжина 1000 мм 3000
Радіально свердлильні виліт шпинделя 1000 мм 1000
Фрезерні 1600 мм на 630 мм 600
Фрезерні з ЧПУ 1300х600х700 1500
Координатно-розточні 1100 мм на 630мм 600
Горизонтально-ррозточні довжина до 1300 мм, ширина до 3800 мм, висота до 2000 мм 3000
Токарно-обробний центр з ЧПУ довжина до 1300 мм, діаметр 500 мм, точність позиціонування 0,005 мм 200
Зубофрезерний M=14 мм діаметр до 800 мм 800
Довбіжний висота 500 мм 700
Ленто пильний, відрізний діаметр до 300 мм 1000

Ми виготовляємо деталі високої точності та будь-якої складності. Наш технічний відділ допоможе у створенні всієї необхідної конструкторської документації. За допомогою власного вантажного автотранспорту доставимо ваше замовлення у будь-яку точку. Зв'язатися з нами можете за телефоном або надіслати заявку на електронну пошту.

Переваги наших послуг

Сучасна обробка сталі – технологічний процес, що характеризується високими вимогами до якості кінцевого виробу. Тому ми прагнемо мінімізувати участь людини у обробці заготовок. Обробка виконується на високотехнологічному обладнанні з високою точністю. А автоматизація технологічних процесів дозволяє виконувати роботи швидко та за доступною вартістю, що особливо важливо при масових замовленнях.

Технологи нашого підприємства досконало володіють знаннями про технологічні властивості сталі, чавуну, латуні, нержавіючої сталі, титану та інших матеріалів. Для кожного матеріалу підбирається оптимальний режим та спосіб обробки на верстаті з ЧПУ. Гарантією якісної обробки металу є суворий технологічний контроль виявлення можливих дефектів. Ми готові взяти в роботу будь-який проект і виконати замовлення за вашими кресленнями.

Перелік послуг з обробки металу

 • Токарна обробка - це механічна обробка різанням зовнішніх та внутрішніх поверхонь обертання, у тому числі циліндричних та конічних, торцювання, відрізання, зняття фасок, обробка жолобників, прорізання канавок, нарізування внутрішніх та зовнішніх різьблень на токарних верстатах.
 • Фрезерна обробка – це механічна обробка різанням площин, пазів, лисок. У виробництві фрезерування використовуються верстати з ЧПУ, завдяки чому роботи виробляються в автоматичному режимі. Для здійснення автоматичних робіт створюється спеціальна програма, а також провадиться попередня обробка креслень.
 • Шліфування - механічна операція з абразивної обробки матеріалу. Механічне шліфування зазвичай використовується для обробки твердих і тендітних матеріалів заданий розмір з точністю до мікрона. А також для досягнення найменшої шорсткості поверхні виробу.
 • Свердління - вид механічної обробки матеріалів, при якому за допомогою свердла одержують отвори різного діаметра і глибини.
 • Слюсарні роботи - це обробка металів, що доповнює верстатну механічну обробку та завершує виготовлення виробів з'єднанням та збиранням деталей, а також їх регулювання.
 • Загартування та цементація - вид термічної обробки матеріалів для надання їм певних механічних властивостей, підвищення твердості та зносостійкості.