Лазерне різання металу

Послуга порізки листового металу

Наша компанія надає послуги фігурного різання лазером листового металу завтовшки від 0,1 мм до 20 мм на новітньому швейцарському устаткуванні фірми Bystronic.

  • Товщина чорного металу від 0,1 мм до 20 мм.
  • Товщина нержавіючої сталі від 0,1 мм до 16 мм.
  • Розмір столу – 2000х4000 мм
  • Точність +/- 0,1 мм

Для розрахунку ціни надсилайте ваші креслення на пошту infomknovik@gmail.com

Файли у форматі: pdf, dwg, dxf


ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС
услуги по лазерной резке металла
лазерная резка по металлу цена
лазерная резка изделия из металла
лазерная резка металла на заказ
стоимость лазерной резки металла
лазерная резка листового металла
лазерная резка и гибка металла
изделия из металла лазерная резка

Лазерне різання листового металу

Наша компанія надає послуги фігурного різання лазером листового металу завтовшки від 0,1 мм до 20 мм на новітньому швейцарському устаткуванні фірми Bystronic. Розмір робочого столу 2000х4000 мм. Точність позиціонування +/- 0,1 мм

Лазерне різання листового металу - це інноваційний метод виробництва металевих складальних матеріалів, який значно скорочує робочий час та знижує витрати завдяки низькому енергоспоживання. Доблесть має багаторічний досвід роботи у цій галузі. Ми пропонуємо сучасні методи різання металевих деталей конструкцій – використовуємо інноваційні технології Fiber та CO2. Наші послуги орієнтовані на клієнтів з України, забезпечуючи швидке виконання замовлень та ретельно виготовлену продукцію найвищої якості. Результат нашої роботи – доставка готової продукції. Гарантуємо 100% повторюваність нарізаних елементів.

Надсилайте ваші креслення для розрахунку ціни на пошту infomknovik@gmail.com. Файли у форматі PDF, DWG, DXF. Ціна послуги залежить від кількості, розміру, складності виготовлення деталі, кількості отворів та фігурних елементів, товщини та типу матеріалу та прораховується індивідуально.

Переваги лазерного різання металу

Лазерне різання - інноваційний метод виробництва металевих виробів в Україні.
Наша компанія складається з команди фахівців, які забезпечують найвищу якість та швидкість виробничого процесу. Лазерне різання - це метод, який дозволяє оптимально керувати використовуваним матеріалом - завдяки відповідному розташуванню елементів на листовому металі та вузьким зазорам при різанні ми можемо забезпечити наших клієнтів надійними та точними виробами. Надаємо можливість вирізати вузькі щілини та отвори, товщина яких менша, ніж у листового металу, в якому робиться надріз. Ретельне виконання також є гарантією якісної кромки, яка не потребує додаткових оздоблювальних робіт.

Лазерне різання гарантує, що отриманий результат буде адекватний представленому проекту. Ми надаємо свої послуги на найвищому рівні, забезпечуючи замовників готовими, добротними складальними матеріалами. Запрошуємо вас ознайомитись з нашою пропозицією.

 

Лазерне різання металу
Товщина металу, мм 0,1 — 20
Кольорові метали 0,1 — 16
Робоча зона, ось X 4000 мм
Робоча зона, ось Y 2000 мм
Потужність лазеру 5 кВт
Гарантована точність, мм 0,1
Система керування ЧПУ Bystronic

 

Які метали можна різати лазером

МК «НОВІК» пропонує різання металевих матеріалів - алюмінію, нержавіючої та вуглецевої сталі та сталевих листів, латуні, міді, титану та оцинкування. Ми забезпечуємо точні, точні пропили та гладку структуру поверхні. Використання лазерного променя гарантує можливість різання елементів будь-якої форми та розміру. Запрошуємо вас ознайомитися з нашою пропозицією для різних бізнесів, для яких важлива якість виготовлення та отримання готових міцних складальних деталей з рівними лініями та дуже хорошим профілем. Сучасне обладнання та цифрове управління, які ми маємо, гарантують найкращі результати відповідно до представленої концепції.