Виготовлення нестандартних деталей та конструкцій

Виготовлення нестандартних деталей та конструкцій з листового металу та нержавіючої сталі

 • Швелери та куточки
 • Фланці та прокладки
 • Панелі та піддони
 • Кронштейни та корпуси

Метал завжди в наявності на складі.ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС

Виробництво нестандартних виробів з металу на замовлення

З погляду технологічності виробничих процесів виготовлення нестандартних деталей чи конструкцій з металу є одним із найскладніших завдань. Для її вирішення потрібне спеціальне обладнання та інструмент, організовані спеціальним чином виробничі площі, кваліфіковані фахівці та робітники. Крім того, виготовлення складних виробів, що мають великі габарити, пов'язане з різними незручностями щодо їх переміщення та навантаження. У зв'язку з цим послуги збирання металоконструкцій за кресленнями замовника доступні лише підприємствам, які можуть збудувати повний технологічний цикл.

Розробка технічної документації

Прийняттю замовлення виготовлення нестандартного вироби на роботу передує перевірка чи розробка технічної документації. На її підставі складається технічне завдання на розкрій металу та його обробку – різання, механічну обробку, згинання, зварювання, слюсарну обробку, порошкове фарбування.

Ми можемо виготовити нестандартні деталі за наданими електронними кресленнями (файли у форматі: pdf, dwg, dxf). У такому вигляді креслення читаються для металообробних верстатів з ЧПУ та виготовлення нестандартних деталей чи виробів може бути розпочато буквально одразу. В окремих випадках ескізи або креслення виконані на папері є достатніми для виконання окремих робіт, наприклад, зварювання. В іншому, нам знадобиться деякий час для переведення креслень в електронний формат. Таким же чином, у разі відсутності технічної документації, можливе виготовлення деталей та конструкцій за зразками, або зламаним та спрацьованим деталям.

Виробництво нестандартних виробів та деталей

Оскільки при виготовленні нестандартних деталей використовуються різні метали – залізо, високовуглецева та нержавіюча сталь, мідь, бронза, латунь, алюміній та його сплави, то первинно проводиться аналіз якості матеріалу та визначаються оптимальні методи та режими обробки залежно від вимог до готової конструкції та призначення виробу .

Як основні операції при виготовленні деталей ми використовуємо:

 • Лазерне різання металу;
 • Гнучку металу;
 • Механічну обробку;
 • Термічну обробку;
 • Зварювання виробів та конструкцій;
 • Слюсарну обробку та складання;
 • Фарбування або гальваніку.

На останньому етапі виробництва деталі та вироби проходять технологічний контроль на відповідність кресленням та вимогам якості. Тому індивідуальні вироби виготовляються на замовлення з гарантією якості та в повній відповідності до технічних вимог.