Вироби з нержавіючої сталі

Image

Вироби з нержавіючої сталі на замовлення - mkn.in.ua

ВИРОБИ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ

Нержавіюча сталь - відмінний вибір для елементів невеликої архітектури, які забезпечують елегантний та позачасовий декор. Завдяки своїм антикорозійним властивостям його можна використовувати як усередині будівлі, так і на всіляких площах та прогулянках, а також у садах та парках. З нього можна зробити красиві та елегантні лавки, столи, горщики для квітів, миски, вивіски і навіть фонтани та стійки для велосипедів.

Ми пропонуємо вироби із нержавіючої сталі на замовлення. Ми виготовляємо їх за задумом клієнта або одним із наших оригінальних проектів. Для виробництва ми використовуємо різні види сталі, які надають нашій продукції безліч цінних переваг, таких як елегантний зовнішній вигляд, стійкість до багатьох факторів та можливість формування. Продукція, яку ми створюємо на нашому заводі, виготовляється із різних видів нержавіючої сталі. Ці марки відрізняються переважно вмістом хрому, який відповідає за антикорозійні властивості цього матеріалу. Крім того, деякі можуть містити домішки інших хімічних елементів.

Переваги виробів із нержавіючої сталі

Продукція з високоякісної антикорозійної сталі, яку ми використовуємо має багато цінних переваг. Насамперед, завдяки захисному покриттю з оксидів, що створюється на їх поверхні за рахунок додавання хрому, вони мають високу стійкість до вологи і водяної пари. Отже, вони не схильні до корозії, що дозволяє довше зберігати свої естетичні та фізичні якості. Іншими перевагами виробів із нержавіючої сталі є:

  • красивий, елегантний вигляд,
  • висока стійкість до механічних пошкоджень,
  • стійкість до харчових кислот, слабких органічних та неорганічних кислот,
  • доступність у багатьох сучасних формах завдяки пластичності сталі
  • точність виготовлення завдяки використанню передових інструментів з нашого машинного парку,
  • можливість глянсової або не глянсової поверхні - доступні дзеркальні, шліфовані, матові та тиснені покриття,
  • виразні, оригінальні форми,
  • можливість комбінування сталі з іншими матеріалами в одному продукті, наприклад, у комбінації сталі та пластику та дерева в наших верстатах,
  • тривалий термін служби.

Виробництво виробів з нержавіючої сталі

Ми пропонуємо широкий асортимент виробів із нержавіючої сталі. У нашій пропозиції не тільки продукти, що базуються на наших власних проектах. Це ще й незвичайні замовлення, розроблені нашими клієнтами. Ми також виготовляємо інші елементи малої архітектури для використання усередині будівель та на відкритих просторах. Наші проекти включають сталеві стійки для велосипедів, написи у вигляді знаків або логотипів, садові чаші та фонтани та багато іншого.

Вибирайте вироби з нержавіючої сталі на замовлення, щоб оформити простір відповідно до вашого дизайну.
Вибираючи вироби зі сталі від нашого підприємства, ви отримуєте красиві та міцні, оригінальні елементи малої архітектури для свого будинку, офісу, торгового центру або парку. Завдяки антикорозійним властивостям стали вироби довгі роки, зберігаючи при цьому свій красивий і привабливий зовнішній вигляд.

Вибирайте вироби з нержавіючої сталі на замовлення від «МК Новік» і створюйте з їх допомогою унікальний дизайн інтер'єру будівель та відкритих приватних та громадських просторів.