Гнуття листового металу

Послуга згинання листового металу

Надаємо послугу точної згинання листового металу товщиною від 0,1 мм до 14 мм на пресі згинання фірми «HAMMERLE»

  • Товщина металу – 0,1 мм до 14 мм
  • Максимальна довжина згину - 3100 мм (до 6200 мм)
  • Точність +/- 0,1 мм/п.м.
  • Кут згинання від 30 ° до 179 °
  • Step режим (поетапне згинання)

Для розрахунку ціни надсилайте ваші креслення на пошту infomknovik@gmail.com

Файли у форматі: pdf, dwg, dxf


ЗАКАЗАТЬЗАДАТЬ ВОПРОС
гибка листового металла чпу
гибка листового металла на заказ
гибка листового металла цена
точная гибка металла
услуги гибки листового металла
гибка и резка листового металла
стоимость гибки листового металла
чпу гибка листового металла

Точне згинання листового металу

Згибання з ЧПУ виконується за допомогою листозгинальних пресів. Можливість використання пресів на базі сучасної технології ЧПУ – це поєднання ефективності та економічності. Гнуття листового металу на листозгинальному пресі гарантує очікуваний рівень точності і, зокрема, збереження повторюваності кута за допомогою лазерного вимірювання кута згинання, яким оснащені наші верстати. Ця технологія особливо вигідна у разі допущення повторюваності всього процесу - прагнення отримати більшу серію ідентичних елементів за низької вартості одиниці. Тут також важлива універсальність методу згинання на листозгинальних пресах. Він відмінно підходить як для тонких, так і для товстих листів.

Гнуття листового металу
Товщина металу, мм 0,1-14
Максимальна довжина згибу, мм 6200
Висота ходу балки, мм 500
Кількість положень матриці 2
Допоміжний підйомний пристрій с ЧПУ
Кількість керованих ЧПУ осей задніх упорів 6
Цифровий датчик згину, шт 2

Гнуття листового металу – це процес пластичної обробки вигнутого матеріалу. Його ефект полягає у створенні певної форми відповідно до припущень. Таким чином, згинання листів призводить до постійної конструкції вигнутого елемента за рахунок дії сил. Товщина цього матеріалу не змінюється. Він може бути холодним чи гарячим.

Вартість згинання листового металу

Вам потрібна ефективна та точна послуга з гнуття листового металу? Зв'яжіться з нами. Ми забезпечуємо швидке виконання замовлень – як стандартні, так і великогабаритні елементи, що перевищують сучасні стандарти ринку. Ви маєте технічні питання? Не соромтеся запитувати нас про пропозиції та технічні можливості.

Гнуття листового металу на замовлення

Основними машинами для цього технологічного процесу є листозгинальні преси з гідравлічним або механічним приводом. Завдяки своїй універсальності листозгинальні преси можуть використовуватися з додатковим обладнанням для ряду додаткових операцій, таких як штампування, різання, неглибоке пресування, поперечна згинання і т. д. створюють особливо сприятливі умови використання цього устаткування нашому виробництві.

Ступінчасте згинання

Метод також відомий як прогресивно-ступінчасте згинання. Гнуття листового металу на листозгинальних пресах використовується, коли необхідно отримати радіуси згинання, які неможливо або важко отримати на станах. Цей метод особливо застосовний для згинання конусів, труб малого діаметра, дифузорів та перехідників.

Вільне згинання листового металу

Цим методом можливо контролювати оброблюваний матеріал протягом усього процесу згинання. Важливо, щоб звані крок вигину виконувався максимально щільно. В результаті отримана форма нагадує ефект роботи, який можна було б отримати при використанні намотника листів. Кожен вигин виконується з одночасною зміною кривизни матеріалу, що полягає у постійній деформації матеріалу між поверхнями пуансону та штампу без значної зміни його товщини. Це відбувається у три етапи:

  • Пружна деформація матеріалу
  • Пластична деформація матеріалу
  • Натискання

Шари матеріалу на внутрішній стороні вигину, тобто на стороні пуансона, стискуються і коротшають у поздовжньому напрямку, а в поперечному напрямку вони розширюються та подовжуються. Зовнішні шари матеріалу на стороні матриці розтягуються та подовжуються в поздовжньому напрямку та скручуються у поперечному напрямку. Між цими шарами знаходиться інертний шар, який не змінює своєї довжини і розташований приблизно посередині товщини матеріалу.

Гнуття алюмінієвого листа

Алюміній після нержавіючої сталі є найпопулярнішим будівельним матеріалом у багатьох галузях промисловості. Попит на округлі, ламані або вигнуті конструкції пояснюється тим, що алюміній одночасно легкий та міцний. Гнучка алюмінієвих листів з використанням новітніх технологій є повністю повторюваною, необмеженою за кількістю, а також надзвичайно точною та найвищою якістю. Завдяки використанню технології ЧПУ алюміній може мати будь-яку форму, кількість складок чи закруглень без подряпин та скручувань.

Гнуття алюмінію із ЧПУ відбувається відносно швидко, а завдяки спеціалізованому комп'ютерному програмному забезпеченню вона дозволяє практично повністю використовувати листовий метал та зводити відходи до мінімуму. Добре працює не тільки у разі індивідуальних замовлень, а й у середніх та багатосерійних проектах.